تبلیغات
شمیم عشق - خلاصه سی دی شراب

شمیم عشق - خلاصه سی دی شراب

وب لژیون همسفر سارا نجاران

وب لژیون همسفر سارا نجاران

شمیم عشق - خلاصه سی دی شراب وب لژیون همسفر سارا نجاران

خلاصه سی دی شراب به قلم همسفر اعظم

http://s9.picofile.com/file/8271853268/sharab.jpg

انسان توسط گیرنده هایی که تحت عنوان حس ، خداوند به او داده است تشخیص می دهد که چه چیز خوب است و چه چیز بد است .

 از جمله موادی که بدمزه و تلخ است ونباید خورد مشروبات الکلی است که بسیار مخرب است . در گذشته مشروب خوردن را نشانه قدرت و مردانگی می دانستند در صورتی که به نظر ما حماقت و جهالت می باشد . چون مشروب خواران هیچ کنترلی روی رفتار خود ندارند و گاهی بدتر از افراد شیشه ای توهم می زنند و این بسیار خطرناک است . حتی خماری مشروب بسیار طاقت فرسا است .

شاید این سوال برای ما پیش آید که چرا در ادیان قبل ، مثل مسیحیت شراب خوردن آزاد بود ؟؟


به ادامه مطلب بروید ...


اگر خوب دقت کنیم متوجه می شویم که ادیان بسته به نوع پیشرفت و دانایی انسان ، ذره ذره تکمیل شده اند . هر کدام از پیام آوران بسته به رسالت خود آمدند و ضد ارزش هایی را منع کردند و فرامینی را ابلاغ نمودند . به این دلیل که یک دفعه امکان نداشت همه بایدها ونبایدها را به انسان هایی که در عمق تاریکی و جهالت هستند فرمان داد . بنابراین می بینیم که در آخرین کتاب آسمانی سخن از خمر آمده است و در این کتاب ، فرامین کامل شده است و به این می رسیم که مشروب یک ماده مخرب است و برای درمان و رهایی از آن به یک باره نمی توان آن را کنار گذاشت ، باید به روش تدریجی عمل کرد یعنی متد دی اس تی . در این سفر باید آموزش های لازم را که قوانین کنگره است به اجرا گذاریم و از فرامین راهنما تبعیت نماییم تا آزاد و رها شویم .
در کتاب الهی وقتی سخن از خمر می آید ( به معنی حجاب و پرده )، منظور کل مواد افیونی  و مواد مخرب است که سیستم ایکس را تخریب می کند و کنترل انسان را در دست می گیرد . پس کلام خدا برای یک مقطع خاص نیامده که حدود آن را حصار بکشیم و محدود کنیم ، بلکه جمله ای که در کلام الله در مورد خمر آمده کل افیون های موجود در حال و جاری را بیان می کند .

نکته ای را در این سی دی آقای مهندس تاکید می کنند . می فرمایند : شخصی که به کنگره می آید نباید بی کار و تن پرور باشد . باید کار کند و خرجی زن و فرزندان خود را بدهد ، آینده همسر و فرزندان خود را تا جایی که امکان دارد تامین نماید . این وظیفه ماست . باید خودمان را به آب و آتش بزنیم و کار کنیم . پس ما باید در تمام سطوح حرکت کنیم و پیشرفت نماییم . باید بتوانیم پایه های مالی خود و جسم خود را مستحکم نماییم و علم و دانایی خود را بالا ببریم تا تولید کننده باشیم .

اگر سفر اول را جدی گرفتید به نتیجه می رسید ولی اگر بخواهید دوباره این سفر را تکرار کنید ممکن است موفق نشوید و به نتیجه نرسید . در زندگی هم همین طور است . اگر دیر به ایستگاه برسید اتوبوس را نمی بینید . پس از فرصتی که داریم استفاده کنیم تا به رستگاری و رهایی برسیم .

پس تو ای انسانی که جستجوگر هستی و منتظر معجزه هستی ، حرکت کن و در کارها نظم داشته باش تا در این سفرها مطالب را پیدا کنی که هم برای خود ، خانواده و هم برای بقیه مفید باشد . همین طور که درمان اعتیاد به روش دی اس تی ، کمتر از یک معجزه نیست و ان شاالله در آینده ؛ درمان درد تمام جهانیان خواهد شد.

" آمیـــــن "طبقه بندی: سی دی های آموزشی،  جهان بینی، 
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، مقالات، جهانبینی،  

تاریخ : شنبه 1 آبان 1395 | 10:18 ب.ظ | نویسنده : سارا نجاران | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.