تبلیغات
شمیم عشق - تجربه ی من از روش های ترک اعتیاد و روش درمان دی اس تی و بهترین راه

شمیم عشق - تجربه ی من از روش های ترک اعتیاد و روش درمان دی اس تی و بهترین راه

وب لژیون همسفر سارا نجاران

وب لژیون همسفر سارا نجاران

شمیم عشق - تجربه ی من از روش های ترک اعتیاد و روش درمان دی اس تی و بهترین راه وب لژیون همسفر سارا نجاران

« به نام قدرت مطلق اللهّ»

دستور جلسه ی هفتگی:

تجربه ی من از روش های ترک اعتیاد و روش درمان DST و بهترین راه


به قلم کمک راهنما؛ همسفر سارا نجاران

اگر مسافر من نمی تواند یک مرتبه مواد را کنار گذارد از بی غیرتی و بی ارادگی او نیست، بلکه او بیمار است و باید درمان شود. در سفر اول شربت اپیوم تینکچر سیستم های از کار افتاده را طی یازده ماه به روش تدریجی بازسازی می کند. سفر دوم رسیدن به خود و صلح و آرامش است که بستگی به فرد دارد، و بر اساس جایگاه فعلی انسان و میزان خواست و تلاش او زمان نیاز دارد.

آموزش های کنگره و عمل به وادی ها قطعا ما را در صراط مستقیم قرار خواهد داد و به حال خوش خواهیم رسید...


درادامه مطلب با ما همراه باشید

=============================================================

پیام برای کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد می باشند.

اعتیاد، موضوعی فقط رفتاری نیست که آن را ترک نماییم. اعتیاد بیماری است و بیماری ترک ندارد و بایستی درمان شود. درمان اعتیاد، فوق ترک اعتیاد است و رسیدن به تعادل، فوق درمان است.

همان طور که اطلاع دارید از قدیم الایام روش های مختلفی برای ترک اعتیاد به کار گرفته شده است. از جمله داروهای گیاهی، عطاری و داروهای شیمیایی. حتی دارویی به نام دی استیل مرفین یا هروئین توسط داروسازان آلمانی برای ترک اعتیاد ساخته شد. بعد از آن دارویی به نام متادون ساخته شد که تصور می کردند می تواند جایگزین مناسب برای مواد شبه افیونی از جمله تریاک و هروئین باشد. غافل از آن که خود متادون اعتیاد آور بود. بنابراین نتیجه می گیریم که تمام داروهایی که به منظور ترک اعتیاد ساخته شدند در عمل، خود اعتیادآور بودند.

روش های دیگر ترک اعتیاد، سقوط آزاد، طب سوزنی، شلاق درمانی، شوک برقی، تعویض خون، سم زدایی سریع، همه و همه باعث می شوند شخص مصرف کننده برای مدتی مواد خود را قطع کند. با این روش ها نمی تواند به تعادل و وضعیت مطلوبی برسد و هر روز به فکر مصرف مواد است. به همین دلیل پزشکان ومحققان معتقدند که اعتیاد درمان ندارد و فرد زمان ترک، فقط برای امروز می تواند پاکی خود را حفظ کند، این شخص تا آخر عمر تعادل نخواهد داشت و این ضعف شخصیت از کودکی تا آخر عمر با او خواهد بود و حتی اگر 20سال هم مواد مصرف نکند معتاد است و تحت تاثیر اعتیاد خواهد بود.

سیستم کنگره60 با متد دی اس تی کاملا مقابل این، عمل کرد و یک تئوری دیگر ایجاد کرد. صورت مسئله اعتیاد را باز کرد و گفت: اگر درمان درست صورت بگیرد کلیه مشکلات فرد معتاد از بین خواهد رفت و این که از بچگی ضعف شخصیت داشته را قبول ندارد. اعتیاد یک جایگزینی مزمن است نه مسمومیت و نه وابستگی است. مواد مخدر بیرون، جای مواد مخدر درون در قسمت جسم را می گیرد، روان خراب جای افکار خوب و افکار منفی جای افکار مثبت را گرفته است. همه این به هم ریختگی ها به خاطر درست کار نکردن سیستم ایکس است که مجموعه سیستم تولید کننده مخدرهای طبیعی بدن، نورترانسمیترها، ناقل های عصبی،غدد درون ریز و برون ریز می باشد و تاثیر آن ها بر اعضا و جوارح بدن است. اگر شخص با بازسازی سیستم ایکس به درمان رسید اصلا لازم نیست خونش را عوض کند. رفیق ها و جایش را عوض کند، چون وسوسه ای در کار نیست. برای به تعادل رسیدن و بازسازی جسم و روان به یازده ماه زمان نیاز داریم و این به تعادل رسیدن، تدریجی و پله ای صورت می پذیرد.

پس اگر مسافر من نمی تواند یک مرتبه مواد را کنار گذارد از بی غیرتی و بی ارادگی او نیست بلکه او بیمار است و باید درمان شود. در سفر اول شربت اپیوم تینکچر سیستم های از کار افتاده را طی یازده ماه به روش تدریجی بازسازی می کند. سفر دوم رسیدن به خود و صلح و آرامش است که بستگی به فرد دارد، و بر اساس جایگاه فعلی انسان و میزان خواست و تلاش او زمان نیاز دارد. آموزش های کنگره و عمل به وادی ها قطعا ما را در صراط مستقیم قرار خواهد داد و به حال خوش خواهیم رسید... انشاالله

و اما بهترین راه...

قطعا راهی بهتر است که بتوانم با موفقیت طی کنم و به هدف نهایی برسم.همه ما درمان قطعی اعتیاد و به تعادل رسیدن مصرف کنندگان بسیاری را با استفاده از روش دی اس تی در کنگره60 به چشم دیده و می بینیم. کسانی که در کنگره رها شده اند و راه مستقیم را در پیش گرفتند انسان های فهیم و باهوشی هستند که توانستند کنگره و آموزش های آن را درک کنند و به آن جامه ی عمل بپوشانند. من کنگره و روش درمان آن را به عنوان بهترین راه از اعماق وجود باور دارم، زیرا تغییر صفات مسافرم و خودم با استفاده از آموزش های کنگره بود که در هیچ دانشگاه و آموزشگاهی چنین آموزش هایی داده نشده است. کنگره مکتب انسان ساز است.

و اما اولین تجربه من از ترک اعتیاد، حضور در بهزیستی بود . آن زمان مسافرم من را توجیه کرده بود که تفننی مصرف می کند و برای ترک این عادت تفننی به بهزیستی رفتیم. پزشک مربوطه قرص هایی از قبیل ترامادول، نالترکسون و آرام بخش های مختلف برای مسافر من تجویز کرد ومن به دلیل این که آگاهی از صورت مسئله اعتیاد نداشتم ، باور داشتم که ترک کرده ودیگر سراغ مواد نمی رود حتی فکرش را هم نمی کردم که همسرم اعتیاد داشته باشد. ولی متاسفانه برگشت خورده بود و به راه قبلی خود ادامه داده بود. به گفته مسافرم بعد از این، ترک های زیادی دور از چشم من داشته از جمله داروها و کپسول های گیاهی،عطاری _ متادون _تزریق تمجیزک و در سال چند مرتبه ترک به صورت سقوط آزاد داشت. برای این که من متوجه نشوم می گفت: سرماخوردم (شدید) برای همین درد وتب و لرز دارم. قبل از ورود به کنگره عضو انجمن معتادان گمنام بوده و باز هم دست از پا درازتر برگشت خورده بود.

مسافر من هیچ زمانی تعادل نداشت، اصلا نمی شد با او حرف زد، تا حرفی می زدم و خواسته ای داشتم عصبانی می شد، هیچ کس را دوست نداشت، از زمین و زمان گله داشت. به جرات می توانم بگویم هیچ کدام از خطوط عقل، عشق و ایمان در وجود او نبود. من همیشه علت این نا آرامی ها و بهم ریختگی ها را مشغله کاری و خستگی او می دانستم. تا زمانی که با کنگره آشنا شده بود و آرام آرام حقیقت را برایم تعریف کرد. چندین سال با دروغ های او زندگی کرده بودم برای همین دیگر باورش نکردم و او را به حال خود گذاشتم. برای من باوری بود در ناباوری که مسافرم توسط کنگره 60 درمان شود و در وجودش خطوط عقل، عشق و ایمان شکل بگیرد. این جا بود که با تمام وجود به کنگره و آموزش های آن ایمان آوردم.

خدا را شاکرم که به واسطه مسافرم با کنگره آشنا شدم. زیرا کنگره مکان امنی است که من از درون به دنبال آن می گشتم.

از بنیان کنگره 60 آقای مهندس دژاکام صمیمانه سپاس گزارم که با ابداع متد دی اس تی ، درمان اعتیاد را بنا نهادند و آرامش را به زندگی من و امثال من به ارمغان آوردند.

بدرود

با احترام کمک راهنما همسفر سارا نجاران
طبقه بندی: مقالات،  دل نوشته ها، 
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد، جهان بینی، دستورجلسات، صورت مسئله اعتیاد،  

تاریخ : چهارشنبه 13 آبان 1394 | 04:28 ب.ظ | نویسنده : سارا نجاران | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.