تبلیغات
شمیم عشق - عملکرد لژیون شمیم عشق

شمیم عشق - عملکرد لژیون شمیم عشق

وب لژیون همسفر سارا نجاران

وب لژیون همسفر سارا نجاران

شمیم عشق - عملکرد لژیون شمیم عشق وب لژیون همسفر سارا نجاران
به نام خدایی که عاشقانه خدایی می کند

عملکرد لژیون شمیم عشق در روز دوشنبه 97/7/23 با موضوع سی دی های کوه و زمستان

 

  استقامت، مهم ترین و اساسی ترین چیزی است که باید درونمان داشته باشیم. چون مشکلات همیشه هست. کسی که بزرگ است هم مشکلاتی دارد. ولی چون استقامت دارد پایدار است.

در روز دوشنبه 97/7/23 لژیون شمیم عشق با استادی راهنمای عزیز خانم سارا و با حضور تعدادی از همسفران با موضوع سی دی کوه و زمستان راس ساعت 16:30 آغاز به کار کرد.

نکات سی دی های کوه و زمستان:

وقتی کوه ها به حالت رشته کوه باشند و تعداد زیادی کوه در کنار هم قرار گرفته باشند باعث میشود که نور خوشید را جذب کنند و منعکس نمایند. در نتیجه دما در آن نقطه بالاتر می رود و یخ هایشان آب می شود و آب و برف خودشان را محیط منتقل می کنند. انسان ها هم وقتی که کنار هم باشند مثل ما که دور هم جمع شده ایم و لژیون تشکیل داده ایم میتوانیم حرارت، علم و دانایی را بهم منتقل کنیم و بهتر خدمت کنیم.

اگر بخواهیم انسان را به کوه تشبیه کنیم میتوانیم بگوییم کوه ها به خاطر ارتفاعی که دارند ابرهایی که از روی آنها عبور میکنند و برای بسیاری از زمین های اطراف بی استفاده هستند و فقط حکم سایه را دارند جذب میکنند و آب آن ها را میگیرند و در زمان مناسب به محیط اطراف میدهند. انسان هاهم وقتی درون و دانایی و صور پنهان خود را رشد دهند و ارتفاع بگیرند میتوانند علوم سماوی و الهی را جذب و استفاده کنند و در خدمت دیگران هم قرار دهند. ولی انسان هایی که معمولی اند و مثل یک دشت بدون ارتفاع هستند از این علوم و امواج ماورائی محرومند و نمی توانند بهره ای ببرند تا زمانی که رشد کنند و تبدیل به یک قله ی بلند شوند.

 . البته افرادی که رشد کرده اند و مانند قله های مرتفع شده اند به صورت شانسی نبوده، بلکه بسیار زحمت کشیده اند تا به این نقطه رسیده اند و اکنون که در این درجات هستند هم بسیار سختی و نوسان را باید تحمل کنند.

انسان چیزی نیست جز سعی و تلاش خودش. ما اگر بخواهیم به جایگاهی برسیم باید سعی و تلاش داشته باشیم. باید تلاش کنیم تا مرحله تولید و زایش برسیم. امید واریم که همه روزی به کوه های بلند و سر به فلک کشیده تبدیل شویم ولی نه برای تفاخر به انسان ها بلکه جهت دادن آب شیرین به انسان ها و خدمت کردن. اگر میخواهیم به جایگاهی برسیم باید به نیت خدمت باشد، نه برای تفاخر و نشان دادن خودمان. باید به دیگران کمک کنیم و آنچه که درونمان داریم را به دیگران هم بدهیم و تولید و زایش داشته باشیم..

خوب است برخی از خصوصیات کوه را داشته باشیم. مثل استقامت، که مهم ترین و اساسی ترین چیزی است که باید درونمان داشته باشیم. چون مشکلات همیشه هست. کسی که بزرگ است هم مشکلاتی دارد. ولی چون استقامت دارد پایدار است. باید سعی کنیم امیدوار و خوشحال باشیم. حتی الکی خوش باشیم و زندگی را سخت نگیریم. انسان هایی بزرگ و خوشبخت هستند که فکر و اندیشه ی بزرگ و مثبت و امید وار دارند. بسیار از بیماری های جسمی به دلیل افکار منفی است. ما همانی هستیم و می شویم که به آن فکر می کنیم. باید بهای خواسته های خود را بدهیم تا به خواسته ها و جایگاه ها برسیم. پس اگر رنج و سختی به ما وارد شد باید با آن ها رو به رو شویم و آن هارا حل کنیم تا رشد کنیم.

همه ی انسان ها به صورت ذاتی خواستار رشد و رسیدن به درجات بالا هستند و برای این خواسته باید بسیار تلاش کنند و آموزش بگیرند. این بسیار سخت است و باید بهایش را داد. غر زدن و بی تابی کردن در هنگام بروز مشکلات نشان از سطح نادانی و ناتوانی ما دارد و نشان می دهد که هنوز مسیر زیادی در پیش داریم.

تهیه و تایپ گزارش:همسفر مائده

ویرایش مطلب: همسفر الهام
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون، 
برچسب ها: کنگره 60، عملکرد لزیون شمیم عشق،  

تاریخ : دوشنبه 30 مهر 1397 | 04:36 ق.ظ | نویسنده : همسفر مائده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.