تبلیغات
شمیم عشق - دلنوشته ای در باب دستور جلسه وبلاگ نویسی

شمیم عشق - دلنوشته ای در باب دستور جلسه وبلاگ نویسی

وب لژیون همسفر سارا نجاران

وب لژیون همسفر سارا نجاران

شمیم عشق - دلنوشته ای در باب دستور جلسه وبلاگ نویسی وب لژیون همسفر سارا نجاران

به نام خدایی که عاشقی را به بندگانش آموخت.

دلنوشته ای درباره وبلاگ نویسی به قلم همسفر الهام

آری خدمت در سایت کنگره و وبلاگ نویسی عشق می خواهد چون خدمتی ناپیدا است ولی مهم و اساسی در پیشبرد اهداف مقدس کنگره 60...


من درباره این دستور جلسه می خواهم از تجربه خودم بنویسم، از اینکه چگونه توانستم خدمتی هر چند کوچک در وبلاگ همسفران شعبه شیخ بهایی به عنوات وبلاگ نویس داشته باشم. 

روزی که من وارد کنگره و شعبه شیخ بهایی اصفهان شدم حتی گذاشتن یک کامنت ساده را بلد نبودم، تایپ کردن را هم بلد نبودم. بعد از اینکه با سایت شعبه آشنا شدن و از پسرم کامنت گذاشتن را یاد گرفتم شروع کردم به نظر و کامنت گذاشتن برای مطالب وبلاگ، این کار را دوست داشتم چون فکر می کردم وقتی نویسنده نظر من را بخواند چقدر انرژی می گیرد. 

من که هیچ چیز از سایت و وبلاگ نمی دانستم با راهنمایی خانم سارا کمک راهنمای عزیزم در جلسه آموزش وبلاگ نویسی که خانم زهره توکلی عزیز مربی آن بودند، شرکت کردم و با تمرین و تکرار شدم نویسنده وب لژیون خانم سارای عزیزم. پس از مدتی کار کردن در وب لژیون شمیم عشق به پیشنهاد خانم زهره و اعتماد به نفسی که خانم سارا به من دادند در وبلاگ شیخ بهایی مشغول به تایپ گزارش هفتگی جلسات خصوصی همسفران شدم. 

اکنون که تقریبا دو سال است در وب لژیون خانم سارا و وبلاگ همسفران فعالیت می کنم بسیار خوشحالم و خدا را شکر می کنم که این خدمت شیرین را نصیب من کرد. از راهنمای عزیزم خانم سارا بسیار بسیار سپاسگزارم چون امروز هر چه دارم و هر آنچه که از فعالیت در وبلاگ نویسی را بلد هستم همگی از وجود ایشان و راهنمایی های عاشقانه ایشان است، از اینکه به من اعتماد کردند و وب لژیون خودشان را در اختیار من قرار دادند تا من بتوانم درآن پست بگذارم و مطالب مفید در اختیار همسفران قرار دهم از ایشان کمال تشکر و سپاس را دارم. البته من هنوز اول راه هستم و خیلی چیزها را بلد نیستم که باید با عشق و پشتکار آنها را یاد بگیرم. آری خدمت در سایت کنگره و وبلاگ نویسی عشق می خواهد چون خدمتی ناپیدا است ولی مهم و اساسی در پیشبرد اهداف مقدس کنگره 60. 

در آخر از خانم زهره مدیر وبلاگ همسفران و خانم فاطمه جعفری عزیز که هر زمان مشکلی داشتم دلسوزانه مرا راهنمایی می کردند بسیار سپاسگزارم و این هفته زیبا را به هر دو عزیز تبریک می گویم. تبریک و سپاس ویژه از راهنمای عزیزم خانم سارا که راه این خدمت شیرین را برای من باز کردند. 

با احترام : همسفر الهام


 

طبقه بندی: مناسبت ها،  دل نوشته ها، 
برچسب ها: کنگره 60، دستور جلسه وبلاگ نویسی،  

تاریخ : یکشنبه 11 شهریور 1397 | 12:21 ب.ظ | نویسنده : همسفر الهام | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.