تبلیغات
شمیم عشق - عملکرد لژیون شمیم عشق

شمیم عشق - عملکرد لژیون شمیم عشق

وب لژیون همسفر سارا نجاران

وب لژیون همسفر سارا نجاران

شمیم عشق - عملکرد لژیون شمیم عشق وب لژیون همسفر سارا نجاران
به نام خدای بی همتا

خلاصه عملکرد لژیون شمیم عشق در روز دوشنبه 97/5/1
با دستور جلسه وادی یازدهم

هرگز نباید خودخواه باشیم و ازموفقیت دیگران ناراحت شویم، اینکه نخواهیم دیگران به جایگاه ما برسند و منیت مارا بگیرد بسیار برای ما مضر است. زیرا این ها درون مارا بهم میریزد. ترس از موفقیت دیگران مارا عصبی میکند و بهم میریزد. یعنی ترس باعث خشم میشود.

در روز دوشنبه 97/5/1 لژیون شمیم عشق با راهنمایی کمک راهنمای عزیز خانم سارا و با حضور تعدادی از همسفران با دستور جلسه وادی یازدهم راس ساعت 17:30 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

صفت گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاری است. اما باید صفت گذشته را در خودمان تغییر دهیم. تا وقتی که تغییر نداده باشیم هنوز ناتوانیم و مشکلی که در مسیر زندگیمان با آن بر خورد میکنیم را نمیتوانیم حل کنیم. باید مانند چشمه زلال باشیم. مانند چشمه جوشانی که به بحر و اقیانوس میرسد، اما چشمه ای از جنس آب زلال و همین آب قطره قطره میچکد و سنگ را سوراخ میکند، یعنی باید نیرویی قوی و قدرتمند باشیم و در مقابل موانع و سختی ها پایدار باشیم و از حرکت نایستیم. برای اینکه قدرتمند باشیم و نیرویمان را از دست ندهیم باید انرژی ذخیره کنیم، یعنی دائما در حال آموزش باشیم و دانایی خود را افزایش دهیم. اگر همواره خدمت کنیم و عشق بورزیم به حال خوش میرسیم. اینکه دائما انرژی بدهیم و انرژی بگیریم به ما کمک میکند تا انرژی داشته باشیم. باید در پی امواج مثبت باشیم و جاهایی برویم که امواج مثبت وجود دارد. و خودمان نیز به محیط موج مثبت بدهیم. اینکه ما انرژی مثبت را از محیط بگیریم یا انرژی منفی را به خودمان بستگی دارد.

هرگز نباید خودخواه باشیم و ازموفقیت دیگران ناراحت شویم، اینکه نخواهیم دیگران به جایگاه ما برسند و منیت مارا بگیرد بسیار برای ما مضر است. زیرا این ها درون مارا بهم میریزد. ترس از موفقیت دیگران مارا عصبی میکند و بهم میریزد. یعنی ترس باعث خشم میشود.

به طور کلی باید گفت که نباید به سمت چیز هایی که بوی ابلیس میدهند برویم. مانند غیبت کردن و تجسس کردن. باید سفر درون کنیم و مقام انسانی را در درون خودمان پیدا کنیم. یعنی آن صفت ها و خصوصیاتی که خدایی است و به وسیله روح خدا در درون ما قرار گرفته را پیدا کنیم و تقویت کنیم. باید همواره بر آگاهی و دانش خود بیفزاییم و به سمت نور که همان صفات نیک الهی است حرکت کنیم.

خداوند به همه موجوات فطرتی پاک داده، یعنی همه موجودات در ابتدا با فطرت پاک خلق میشوند. خداوند به فرشتگان شعور و عقل داده است. به حیوانات عقل و غضب و شهوت داده است. ولی به انسان عقل، شعور، شهوت، غصب و قدرت اختیار و اراده بخشیده است. هر انسانی که بر شهوت و غضب خودش تسلط پیدا کند از فرشتگان بالا تر است، و هر انسانی که غضب و شهوتش بر او غلبه کند از حیوان پست تر است.

منظور از هستی و نیستی: هستی تمام موجودات و مخلوقات خداوند هستند که ما میتوانیم آنها را ببینیم، ونیستی آن دسته از چیز هایی است که وجود دارند اما ما قادر به دیدن آن ها نیستیم. مانند امواج.

منظور از الهام و القا: الهام آن چیز هایی است که یه لحظه به ذهن ما میرسند، و القا آن چیز هایی که از طریق دیگران و حرف هایشان روی ذهن ما اثر میگذارند میباشد.

تهیه گزارش: همسفر مائده

طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون، 
برچسب ها: کنگره 60، وادی یازدهم،  

تاریخ : چهارشنبه 10 مرداد 1397 | 01:20 ق.ظ | نویسنده : همسفر الهام | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.