تبلیغات
شمیم عشق - تجربه ای در باب دستور جلسه رعایت حرمت کنگره

شمیم عشق - تجربه ای در باب دستور جلسه رعایت حرمت کنگره

وب لژیون همسفر سارا نجاران

وب لژیون همسفر سارا نجاران

شمیم عشق - تجربه ای در باب دستور جلسه رعایت حرمت کنگره وب لژیون همسفر سارا نجاران
به نام او که خالق مطلق است

تجربه ای در باب حرمت کنگره به قلم همسفر مریم


وقتی که دیگر زندگی ما در حال متلاشی شدن بود مسافرم باز تصمیم گرفت به کنگره بیاید و من باز او را همراهی کردم اما این بار که به کنگره آمدیم تصمیم گرفتیم تمام قوانین کنگره 60 را رعایت کنیم و این موضوع را کاملا درک کردیم که با رعایت حرمت ها و قوانین سفر بهتر و راحت تری خواهیم داشت.به نظر من تک تک حرمت هایی که در کنگره 60 گفته می شود برای ما الزامی است. مسافر من در سفر قبلی خود به خاطر رفت و آمد با هم لژیونی خود سفرش را خراب کرد و نتوانست به رهایی برسد به دلیل رعایت نکردن قوانین!!!

ما باز هم سختی های اعتیاد را تحمل کردیم و زندگی مان تا مرز از هم پاشیدگی پیش رفت و واقعا از دست هیچ کس کاری بر نمی آمد. در بار اولی که مسافرم به کنگره آمده بود من مدت کمی بود که به کنگره می رفتم و آنقدر کنگره و آموزش هایش برایم جا نیفتاده بود که وقتی مسافرم گفت که دیگر به کنگره نمی رویم من سریع قبول کردم. من هم همانند مسافرم قانون کنگره را زیر پا گذاشته بودم و با دوستم که او هم به کنگره می آمد، رفت و آمد داشتم.

وقتی که دیگر زندگی ما در حال متلاشی شدن بود مسافرم باز تصمیم گرفت به کنگره بیاید و من باز او را همراهی کردم اما این بار که به کنگره آمدیم تصمیم گرفتیم تمام قوانین کنگره 60 را رعایت کنیم و این موضوع را کاملا درک کردیم که با رعایت حرمت ها و قوانین سفر بهتر و راحت تری خواهیم داشت.

ما سفر اولی ها وقتی به کنگره می آییم حال خراب و دگرگونی داریم و نباید با زیر پا گذاشتن قوانین خودمان را از خواست و هدف اصلی که رهایی است دور کنیم. به نظر من ما نباید فقط روزهایی که به کنگره می آییم کنگره ای باشیم بلکه باید همیشه کنگره ای باشیم تا به درجات بالاتر و به هدفمان برسیم.

با احترام همسفر مریم
طبقه بندی: دل نوشته ها، 
برچسب ها: کنگره 60، حرمت کنگره،  

تاریخ : چهارشنبه 10 مرداد 1397 | 12:57 ق.ظ | نویسنده : همسفر الهام | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.