شمیم عشق - برداشتی از سی دی گره عشق

وب لژیون همسفر سارا نجاران

وب لژیون همسفر سارا نجاران

شمیم عشق - برداشتی از سی دی گره عشق وب لژیون همسفر سارا نجاران
به نام او که عشق را افرید

برداشتی از سی دی گره عشق

به قلم همسفر راضیه


 


نوع نگاه خیلی مهم است انسان باید صفات و خلق و خوی خودش را ببیند تا اشکال را پیدا کند و در صدد برطرف کردن آن بر آید به عبارتی عشق انسان را پالایش می کند و صفات ضد ارزش را می سوزاند.


سوالی که در این سی دی مطرح می شود این است که اگر عشق خوب است پس چرا گاهی موجب مرگ و نابودی می شود؟ هر چیزی در این جهان دارای دو تا شکل و صور است عشق مانند باروت است می تواند برای شکافتن صخره ها استفاده شود یا در صحنه جنگ.

هر انسانی دارای صفاتی در گذشته است که اینها را از دست داده و وقتی کسی را می بیندکه دارای این صفات است مجذوب شخص می شود به گونه ای که هر کاری می کند حتی کارهای روزانه به یاد آن شخص است و چنان مجذوب شخص می شود که دیگر معایب او را نمی بیند و با به دست آوردنش ممکن است زندگی اش را روی زمینی سست بنا کند و اگر به هر دلیلی در کنار هم قرار نگیرند ممکن است باعث ناراحتی و باز شدن از زندگی و حتی خودکشی شود. فکر میکند عیب و مشکلی دارد و اعتماد به نفس خودش را از دست می دهد و سیستم ایکس بدن به وسیله امواج بی سیم که همان افکار است از بین می رود و تخریب می شود و وقتی در این موقعیت قرار بگیرد باید انتخاب کند.

1)      خودش را درمان کند و از عمق تاریکی خودش، صفات نابود کننده خودش را تغییر بدهد و به انسان دیگری تبدیل شود و به یک انسان پخته و دانا تبدیل شود.

2)      انتقام گرفتن از دیگران، چون دیگران را در هر زمینه ای مقصر می داند نه خودش را و رفتن به تاریکی را ترجیح می دهد.

البته انتخاب بستگی دارد به دانایی افراد، مثلاً کسی که دانایی دارد وفتی یک سنگ داغ به دستش بدهند آن را کمی بیشتر پیش خودش نکه می دارد چون می داند فرد دیگر کاری از دستش بر نمی آید ولی کسی که دانایی ندارد به هر شخصی برسد آن سنگ داغ را به او می دهد تا خودش رها شود فرقی نمی کند چه کسی باشد.

راه حلی که برای درمان می شود انجام داد  این است که چون انسان یک صفات از دست رفته ای داشته و این حالت برایش به وجود آمده، حالا برای اینکه به حالت تعادل برسد بایستی آن صفاتی را که دنبالش می گشته و در خودش نبوده باید آن صفات را در خودش احیا کند.

نوع نگاه خیلی مهم است انسان باید صفات و خلق و خوی خودش را ببیند تا اشکال را پیدا کند و در صدد برطرف کردن آن بر آید به عبارتی عشق انسان را پالایش می کند و صفات ضد ارزش را می سوزاند.

 در افرادی که در صدد احیای صفات گذشته خودشان هستند باید به عنوان یک مرحله از زندگی که با کمک این اتفاق، صفات از دست رفته خودش را به دست می آورد به موضوع نگاه کرد آن وقت رحمت خداوند را درک می کنیم. 

تهیه متن : همسفر راضیه از لژیون دوم 

تایپ متن : همسفر الهام 
طبقه بندی: سی دی های آموزشی،  جهان بینی، 
برچسب ها: کنگره 60، شعبه شیخ بهایی، برداشت سی دی گره عشق،  

تاریخ : سه شنبه 5 دی 1396 | 09:15 ب.ظ | نویسنده : همسفر الهام | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.