تبلیغات
شمیم عشق - خلاصه عملکرد لژیون شمیم عشق

شمیم عشق - خلاصه عملکرد لژیون شمیم عشق

وب لژیون همسفر سارا نجاران

وب لژیون همسفر سارا نجاران

شمیم عشق - خلاصه عملکرد لژیون شمیم عشق وب لژیون همسفر سارا نجاران

به نام قدرت مطلق

روز دوشنبه 96/5/9لژیون دوم همسفران شعبه شیخ بهایی با حضور گرم جمعی از همسفران سفر اول و سفر دوم به استادی خانم سارای عزیز با دستور جلسه خلاصه سی دی هیزم شکن 2 و3 آغاز به کار کرد .مهم نیست که در کنگره در چه مقام و منصبی باشیم ،ما باید خدمت که می کنیم به نحو احسن آن خدمت را انجام بدهیم حالا این خدمت دیده می شود یا دیده نمی شود . به خاطر کسی این خدمت را انجام ندهیم فقط به خاطر حال خودمان که به حال خوش برسیم و لذت ببریم .در اینجا وظیفه . مسئولیت پذیری خیلی خیلی مهم است .

در ابتدا خانم سارا از همسفران خواستند در مورد سی دی هیزم شکن مشارکت کند . مشارکت همسفر فاطمه : سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر: انسانها اگر به یک مقامی و منصبی برسند نباید کارهای عجیب و غریبی بکنند ،یا زندگی عجیب و قریبی کنند اینها حالشان خوب نیست یا به عمق مسئله پی نبردند. درخت هر چه بارش بیشتر باشد سرش به زیر است مهم این نیست که انسان چه شغلی دارد، مهم این است که آن شغل را به نحو احسن انجام بدهد . یک نفر جراح است، یک نفر باغبان و نفر دیگر نانوا است. ممکن است آن فرد جراح در کارش خبره و ماهر نباشد ولی آن شخص نانوا و یا باغبان آنقدر در کارشان ماهر و خبره باشند که زبانزد شهر باشند و همه مردم از آنها تعریف کنند، یعنی آنها به نحو احسن کارهایشان را انجام می دهند و در کارشان عشق و محبت دارند ولی آن جراح نه !!! باعث تخریب هم می شود .

مهم نیست که در کنگره در چه مقام و منصبی باشیم ،ما باید خدمت که می کنیم به نحو احسن آن خدمت را انجام بدهیم حالا این خدمت دیده می شود یا دیده نمی شود . به خاطر کسی این خدمت را انجام ندهیم فقط به خاطر حال خودمان که به حال خوش برسیم و لذت ببریم .در اینجا وظیفه . مسئولیت پذیری خیلی خیلی مهم است . آقای مهندس ضرب المثلی را زدنند که( افاده ها طبق طبق ،سگا به دورش وَق وَق )مثل رستورانهایی که در شهر می زنند،یک رستوران آنقدر شیک و مجلل هست ولی یک مگس هم دور و بر آن پر نمی زند ولی یک دکه ی کوچک آنقدر قشنگ مشتری دارد که خدا می داند .مهم خدمات و سرویس دهی می باشد که باید این خدمات به بهترین شکل انجام گیرد .

ما در قسمت تکنو لوژی پیشرفت کردیم ، در طب هم همین طور پیشرفت کردیم ولی در بعضی قسمتها هیچ چیز نمی دانیم ،از جمله مسئله ی اعتیاد ،برای درمان اعتیاد  یک ذره هم جلو نرفتند ،در کل و تشخیص  بیماری اعتیاد دچار مشکل شدند . در سطح گیتی می گویند اعتیاد درمان ندارد ،نمی دانند اعتیاد را با چی درمان کنند و یا الآن نقطه اصلی و آن هدف کجاست ؟ نا مشخص است . در کنگره اینگونه تعریف کردم : اعتیاد عدم تعادل سیستم بیوشیمی . حوالی و حواشی تولید سیستم ایکس می باشد که مشخص کرد .در قسمت این اشتباهات مهمترین مسئله تشخیص می باشد . ما هر چیزی را اول  باید تشخیص بدهیم 99 درصد تشخیص و یک درصد درمان می باشد.

در ادامه راهنمای عزیزمان خانم سارا ،این گونه ادامه دادند :

از اهمیت سی دی هیزم شکن گفتند که در پنج سی دی است و سخنان آقای مهندس است که در مورد صورپنهان صحبت کردند و بسیار مهم است. در این سی دی از استادی صحبت شده که شاگرد هیزم شکن بوده و بعدها به استادی می رسد ولی هنگامی  هم که به مقام استادی رسیده باز به هیزم شکنی ادامه می دهد چرا ؟ چون این کار  را با عشق و محبت و حس خوب و قشنگ انجام می دادو به همین دلیل به انرژی و شادی خاصی در کار خود می رسید .

ما باید هر کاری را با عشق و محبت و حس زیبا انجام دهیم و با تکرار و تمرین در هر کاری می توانیم استاد آن کار شویم و این گونه است که با حس بهتر و کیفت بهتر می توان یک کار را به نتیجه مطلوب رساند . مثل خدمت در سایت کنگره، اگر با حس زیبا و قشنگ خدمت کنیم می توانیم لذت بیشتری ببریم . آن موقع خواسته قوی می شود ،حرکت هم به نحو شایسته صورت می گیرد و آن هنگام به نتیجه مطلوب خواهیم رسید . حرکت باید پایدار و مداوم و مستدام باشد. مثل ورزش کردن ،در زندگی اگر چند روز باشد فایده ای ندارد، باید این ورزش ادامه دار باشد. اگر در هر کاری حرکت مستدام و پایدار باشد، قطعا آن هدف به نتیجه ی لازم و حال خوش اصلی می رسد. ما در کنگره یاد می گیریم که همسفران مخصوصا سفر اولی ها مسافران خود را رها کنند و روی خود زوم کنند و آموزش اصلی را خودشان ببینید و این باید طولانی و پایدار باشد نه یک روز و نه یک ماه، بلکه روزهای زیادی باید آموزش دید تا به نتیجه رسید و نتیجه همان رهایی مسافر خود و آرامش و اصلاح زندگی خود می باشد. مثل محبت کردن به مسافر که نباید یک روزه و یک ماهه باشد باید بدون توقع و ادامه دار و عشق بلا عوض باشد. من باید از محبت کردن خودم لذت ببرم و به حال خوش برسم. ما باید از هر کاری که انجام می دهیم لذت ببریم که تمام این حال خوش و لذت و محبت ها را می توان با آموزش گرفتن از کنگره به دست آورد.

در ادامه خانم سارا فرمودند:  من خدمتم را از سایت شروع کردم. چون آموزشها که در کنگره می گرفتم یک بار گوش می کردم و یک بار می نوشتم و اصلاح می کردم و بعد از آن تایپ می کردم به همین خاطر در ذهنم حک می شد. سعی می کردم از این خدمت هم خودم لذت ببرم و هم دیگران که مخاطب این نوشته ها بودند، این لذت دو  طرفه باعث حال خوش و لذت فراوان در زندگیم می شد و با صرف زمان برای انجام خدمتم باعث شد صبر و تحمل من و در نتیجه نقطه تحمل من بالا برود. من برای اینکه بتوانم کاری را به ثمر برسانم باید بدانم که زمان می برد و من با بالا بردن نقطه تحمل می توانم به هدف و مقصدم برسم البته با حس قشنگ و خالص می توانم به حال خوش و لذت برسم.

انسان در جایگاه های بالا با بالا رفتن علم و دانایی دارای مسئولیت زیادی می شود. باید هر کسی را در هر جایگاهی که هست به خاطر خودش دوست داشته باشیم نه به خاطر مقام و مسئولیت هایی که دارند.

در ادامه خانم سارا از اعتقاد به مرگ و جهان دیگری بعد از این دنیا صحبت کردند که در قسمت سی دی هیزم شکن 3 درباره آن گفته شده است. ما در این جا هدفی داریم  که شناخت خود و شناخت خداوند بزرگ است. چهارده میلیارد سال است که آفرینش به وجود آمده است. آفرینش هم هدف دارد و هدف آن آموزش انسان هاست. ما به کنگره می آییم که با آموزش دیدن و گرفتن  این آموزشها و تجربیات که کسب می کنیم همراه با بعضی مشکلات و سختیها، حس خود را تزکیه و پالایش بدهیم و اینکه ضد ارزشهای زندگی را بشناسیم و از آنها دوری کنیم و با به دست آوردن خدمتی هر چند کوچک و انجام آن به نحو احسن به لذت خودمان برسیم. در آخر استاد گرامی از مسافر خود تشکر و قدردانی کردند که ایشان را به این مرحله و مقام رساندند و فرمودند که این جایگاه را مدیون مسافر خود هستند و گفتند که شما باید در هر جا و در هر مکانی که هستید شکرگزار خداوند باشید.

تهیه گزارش: همسفر لیلی از لژیون شمیم عشق 
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،  سی دی های آموزشی، 

تاریخ : سه شنبه 7 شهریور 1396 | 10:01 ب.ظ | نویسنده : همسفر الهام | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.